Odzież wieczorowa w paski – uwielbiamy czy nie cierpimy?

Posted on 16/04/2019 12:21pm

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor albo w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek takich kompletów jest zapewne tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje sylwetki.

ludzie na balu
Author: jansun
Source: http://www.sxc.hu
Nie tak całkiem jest to zgodne z rzeczywistością, powinno się zwyczajnie dobrać suknie wieczorowe do własnej sylwetki i stosowanie dobrać elementy pozostałego ubioru.

Kiedy przekonasz się, że użyteczne okazałyby się podobne informacje na opublikowany temat, to kliknij tutaj i przeczytaj także inne wiadomości.

Suknie wieczorowe w paski rewelacyjnie spiszą się na talii rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie panie o drobnej i chłopięcej figurze będą znakomicie reprezentowały się właśnie w sukienkach tego rodzaju. Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się kapitalnie noszona, na co dzień, pasek w talii zdecydowanie uwydatni kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.

Prócz sukienek wyszukamy również spódnice w paski i tuniki - także w paski. Takim przykładem cudownej tuniki może być tunika Florentyna.

Wspaniała na lato, rewelacyjnie wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Gdyż paski na tunice są szerokie nieodzowne jest ubranie wysokich obcasów – w ten sposób zrównoważymy sylwetkę. Przy wzorze tego rodzaju musimy uważać na długość tuniki – nie może być ani za długa – wtedy optycznie przytnie nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być również zanadto krótka – tunika bardzo nas pogrubi. A przecież nie o dodatkowe kilogramy nam chodzi (zobacz więcej).
W tym sezonie letnim wyszukamy także wiele spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obie spódnice doskonale wyglądają z gładkim topem są albowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie wymagają mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim pewnie zostaną. Odwiedzając sklep z ubraniami damskimi możemy wybierać pośród wzorów i kolorów, w tym wśród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Trzeba niemniej jednak podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!
(czytaj)

Tags: Lato, figura, sylwetka, obcasy, kształty, talia