Ubrania wieczorowe z koronki? Wciąż na topie!

Posted on 14/05/2019 12:05pm

Która z nas nie posiada w szafie przynajmniej jednej sukienki wieczorowej wykonanej z koronki? Zapewne nikt, albowiem to zasadniczy punkt w każdej garderobie. Sukienki koronkowe są ponadczasowe – modne są, bowiem ciągle. Zmieniają się fasony, długości i kolory, natomiast koronka jest zawsze.


przyjęcie weselne
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
W tegorocznym sezonie letnim, jeśli koronka to w żywych barwach, kojarzonych z sezonem letnim: koral, arbuz, turkus.

Podobał Ci się nasz wpis? Zatem gorąco zapraszamy do następnych naszych wątków, które będą o zbliżonej tematyce.

Koniecznie też biel, od odcieni zimnych aż do cieplejszego odcienia ecru. Przeważają fasony krótkie, przed kolano lub do połowy uda. Jednym z hitów tegorocznego lata jest sukienka Kika.

Urocza i dziewczęca – tak można ją w kilku słowach przedstawić. Górna część sukienki jest dopasowana i nie posiada rękawa, natomiast dół jest obficie marszczony. Dzięki temu sukienka doskonale się układa, również na troszkę trudniejszych sylwetkach z rozłożystymi biodrami i potężniejszymi udami. Ten fason upodobały sobie zwłaszcza kobiety o modelu gruszki.

Innym, jednakowo świetnym modelem, jest sukienka Dora - tutaj. Ten model sukienki występuje w dwóch świetnych kolorach: chabrowym i turkusowym. Model jest perfekcyjny dla pań o sylwetce klepsydry, bowiem cudnie podkreśla piersi oraz biodra. Sukienka wieczorowa jest prosta, sięgająca przed kolano. Ale właśnie koronka, z której sukienka - więcej informacji - jest zrobiona, powoduje, że ta Dora włożona z wysokim obcasami to strzał w dziesiątkę!


Kompletnie inna jest sukienka Mandy – to standardowa sukienka wieczorowa z koronki w kolorze czarnym na złotym podbiciu. Dzięki temu, że koronka jest lekko plastyczna sukienka znakomicie leży i jest komfortowa w noszeniu. Sukienka ma zmysłowy rękaw długości ¾, który sprawdza się w zimniejsze wieczory. Długość sukienki - przed kolano - jest doskonała nie tylko dla kobiet bardzo szczuplutkich. Taki model sukienki sprawdzi się podczas wielu uroczystości – uroczystości weselne, sylwester czy prywatka – w sukience Mandy będziesz non stop wyglądała doskonale!

Pamiętajmy tego, że sukienka to nie wszystko. Ważne są także inne elementy ubioru. Idealnie sprawdzają się np. żakiety. Gdy szukamy okaz dla siebie, warto byłoby odwiedzić żakiety sklep internetowy. W tym miejscu na pewno znajdziemy coś właściwego dla nas.

Tags: kobiety, Sylwester, hit, sezon, wesele, chaber, rękaw